KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13567119
nr 1356 7119
Lucio Del Pezzo
(f. 1933), Italien
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 44/90, oramade lösa blad. Bladets mått: 50x65 cm
Lucio Del Pezzo, italiensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:23:39
100 kr
200 kr